Jdi na obsah Jdi na menu
 


HRY iné ako bitefight

7. 1. 2009

Gladiátor 2 (bojové hry)

hodnotenie: 10
Gladiátor 2 (bojové hry)
2.6MB

Neváhejte se pobavit pokračováním „smrtonosné“ bojové hry Gladiátor! V druhém vydání se utkáte s ještě vyspělejšími protivníky, kteří se do každého souboje vrhnou s maximálním úsilím. Nasbírejte dostatek peněz, ať se můžete vybavit účinnější výzbrojí a zvýšit svoje šance na vítězství.

 

Bumper Ball (hry pro dva)

hodnotenie: 10
Bumper Ball (hry pro dva)
757.1KB

Bumper Ball je příjemná hra pro jednoho nebo dva hráče. Pohybujete se v miniaturních autíčkách a snažíte se vstřelit vašemu soupeři gól. Svůj úkol musíte splnit v časovém limitu, který si můžete zvolit před hrou.

 

Booty Rider (závodní hry)

 

hodnotenie: 8
Booty Rider (závodní hry)
6MB

Adrenalinová hra Booty Rider rozproudí krev v žilách všem milovníkům motokrosových závodů a freestylových exhibicí. Nejprve si vytvořte závodnici přesně tak, aby odpovídala vašim představám a stala se oblíbenkyní všech motoristických fanoušků. Poté se již můžete vrhnout do skvělé zábavy!

 

Super Deadmatch (bojové hry)

hodnotenie: 10
Super Deadmatch (bojové hry)
595.6KB

Ve hře Super Deadmatch můžete hrát buď za zlobivou dívku nebo za mazaného rošťáka. Cílem hry je „ukamenovat“ protivníka různými předměty. Snažte se proto nastavit ideální úhel a sílu střely. Hru můžete hrát s kamarádem nebo proti počítači.

 

Shoot em in! (sportovní hry)

hodnotenie: 10
Shoot em in! (sportovní hry)
159.2KB

Pro fotbalové fanoušky jsme připravili zábavnou a dobře hratelnou verzi volných přímých kopů. Snažte se obstřelit zeď a přelstít brankáře.

 

Paparazzi (srandičky)

hodnotenie: 9
Paparazzi (srandičky)
1.9MB

Práce fotografa v bulvárních novinách může být velmi rizikovým povoláním. Rozhněvané hvězdy a jejich bodyguardi dokáží čas od času vlezlým fotografům nepěkně upravit fasádu. Pokud si chcete vyzkoušet práci paparazziho bez rizika, zahrajte si skvělou online hru Paparazzi.

 

Svůdné vyučování (srandičky)

hodnotenie: 10
Svůdné vyučování (srandičky)
485.1KB

Jistě si vzpomínáte na svá středoškolská léta, když některý předmět vyučovala svůdná mladá učitelka, okouzlující a neustále laškující kráska s brýlemi, pěkným výstřihem a krátkou sukní, která účinkovala ve vašich nejtajnějších snech. Nyní si sny z mládí můžete hravě splnit :)

 

Risky Whisky (3D hry)

hodotenie: 9
Risky Whisky (3D hry)
1.1MB

Dovést bednu s lahvemi Whiskey je velice nelehký úkol, zvláště pokud je náklad umístěn na korbě pickupu a jedete po krkolomné cestě. Zkuste dopravit lahve do cíle co nejdříve a bez nehod.

 

Tuning (závodní hry)

hodnotenie: 10
Tuning (závodní hry)
2.3MB

Virtuální simulace tuningu vám umožní všemožné úpravy několika závodních aut. Který z vozů podle vás nejspolehlivěji upoutá pozornost krásných dívek?

 

Drag Racer 3 (závodní hry)

hodnotenie: 9
Drag Racer 3 (závodní hry)
5.8KB

Otestujte si své závodnické schopnosti. Na výběr máte z mnoha aut, která si navíc můžete všemožně vylepšovat. Hra má také unikátní mód kariéra.

 

http://www.szepi.hu/~markoti/gladiatus.jpg

Gladiatus- hra podobná bitefight. ovlaádate svojho gladiátora a plníte questy podobné ako na bitefight.

 

Dva národy.. lidská rasa a fantasy stvoření. Vyberte si ze dvou týmů a vydejte se jako jeden z bojovníků do nekonečných bojů.. Za každý tým se jeden hráč stará o městečko a staví různé budovy a věže.. ostatní bojují, vydělávají nebo pomáhají k postavení některé z budovy..
žánr: MMORPG  velikost: 150MB
požadavky: CPU 600mhz, 128mb ram, 32mb grafika

 

Počátečním bodem vašeho dobrodružství je místo zvané Townston. Tam dostanete první questy, navštívíte obchodníky se vším možným a setkáte se samozřejmě s dalšími hráči, s nimiž pak lze tvořit party.. Jakmile se však vydáte za opravdovým dobrodružstvím, kde na vás čekají monstra, vytvoří hra novou instanci, kde jiné hráče než příslušníky party nepotkáte.

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář